Pole dance to więcej niż dyscyplina sportu. To styl życia. Doskonale o tym wiemy, bo marka Go Krafty jest tworzona przez gorącą miłośniczkę rurki i wszystkiego, co z nią związane. Nie ma nic przyjemniejszego niż planowanie treningu, a następnie wykonywanie założonych celów.

By mieć wszystko pod kontrolą i móc dzielić się swoją pasją ze światem, z pewnością przyda się piękny i praktyczny zarazem planer pole dance. To wyjątkowy produkt stworzony z myślą o pole dancerkach i instruktorkach, który ułatwi planowanie treningów oraz zapewni kontrolę nad postępami. Dowiedz się więcej o produkcie i przekonaj, że to coś, co koniecznie musisz mieć.

Planery z figurami Pole Dance

Planer Aerial Hoop Planer Aerial Hoop
Producent: Go Krafty
Cena:

139,00 zł

szt.
zobacz więcej
Planer Pole Dance 4.0 Planer Pole Dance 4.0
Producent: Go Krafty
Cena:

139,00 zł

szt.
zobacz więcej

Czym jest planer pole dance Go Krafty?

Planer pole dance to unikatowa na naszym rynku publikacja dedykowana wszystkim pasjonatkom tańca na rurce. To zeszyt zawierający niedatowany planer na rok z podziałem na tygodnie i miesiące, w którym jest miejsce na planowanie POLE wydarzeń, odznaczanie celów, opisywanie progresu oraz miejsce na notatki. Oprócz tego w planerze znajdziesz figury pole dance z trzech poziomów zaawansowania, rozmaite narzędzia do planowania treningów i zakupów, listę pomysłów na prezent, listy zakupów czy kieszonkę na dokumenty. To znacznie więcej niż notes, to prawdziwe centrum dowodzenia treningami i wszystkim, co się dzieje wokół pole dance’u w Twoim życiu.

Zeszyt pole dance - nasza oferta

Nasza oferta to pięknie wydany na ekologicznym papierze planer dedykowany pole dancerkom. Minimalistyczna okładka i piękna szata graficzna, m.in. z figurami pole dance sprawiają, że jest to produkt idealny na prezent.

Planer ma coroczne edycje, które uwzględniają kalendarze na bieżący rok, ale sam zeszyt jest uniwersalny, a tygodnie nie mają dat, dlatego może być używany w dowolnym momencie.

Oferta dostępna na stronie obejmuje:

  • Planer Aerial Hoop,
  • Planer Pole Dance 2.0,
  • Planer Pole Dance 3.0 w dwóch rozmiarach,
  • Planer Pole Dance 4.0.

Produkty mają wewnątrz kalendarze na określony rok, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z wcześniejszych wydań. Starsze planery są nadal w pełni użyteczne, bo tygodnie i miesiące nie mają dat, a można je zamówić w promocyjnej cenie.

Dlaczego warto mieć planer pole dance?

Planer pole dance to coś, co zawsze warto mieć przy sobie pod ręką. Umożliwi Ci:

  • planowanie treningów,
  • ustalenie miesięcznych celów,
  • sporządzanie notatek,
  • odhaczanie celów,
  • zapoznawanie się z nowymi figurami,
  • tworzenie list zakupowych i prezentowych dotyczących POLE pasji.

To coś, co możesz zabrać ze sobą i pokazywać innym, by dzielić się swoimi zainteresowaniami.

Gdzie zamówić planer do pole dance’u? Sklep gokrafty.pl

Nasz planer to luksusowa publikacja, która powstała z miłości do pole dance. To narzędzie, dzięki któremu wszystkie informacje z obszaru POLE będziesz miała w jednym miejscu.

Nasz produkt jest idealnym pomysłem na prezent dla każdej fanki tego wspaniałego sportu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl