Pole dance to niezwykle fascynująca i wciągająca dyscyplina sportu. Nic bardziej nie cieszy od rozwijania umiejętności i możliwości wykonywania kolejnych i kolejnych figur.

Z myślą o wszystkich pasjonatkach tańca na rurce, które tak, jak ja - projektantka i miłośniczka zakręcona na punkcie pole dance - lubią porządek i systematyczność również w sporcie, powstał mój autorski katalog figur pole dance. To pięknie wydany, ekologiczny, dostarczający czystej przyjemności album, który jest idealnym pomysłem na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Zobacz produkty przygotowane z myślą o osobach na różnych poziomach zaawansowania.

Książki i segregatory z figurami Pole Dance

Czym jest katalog figur pole dance Go Krafty?

Katalog figur Go Krafty to unikalna na polskim rynku publikacja, która zawiera ilustracje oraz opisy poszczególnych figur. Katalog ma wygodną formę segregatora, który zawiera wyjmowane karty z wybranymi pozycjami. Segregatory zwierają figury odpowiednie do konkretnego poziomu umiejętności osoby trenującej.

Co ważne, katalog figur umożliwia nie tylko zapoznanie się z nimi, ale także odznaczanie indywidualnych postępów. Pod każdą figurą można odznaczyć progres - prawie / zrobione / idealnie, dzięki czemu motywujesz się do dalszych wysiłków.

Segregatory z figurami pole dance - nasza oferta

Stworzone przez nas segregatory z figurami pole dance to połączenie wiedzy z atrakcyjną formą wykonania. Każdy segregator został wykonany z eko papieru, wypełniony jest pięknymi ilustracjami i ma prosty, czytelny układ.

Nasza oferta obejmuje katalog figur na poziomie:

  • beginner,
  • intermediate,
  • advanced.

Z myślą o osobach początkujących ambitnie podchodzących do nowej pasji mamy Zestaw segregatorów Beginner + Intermediate w atrakcyjnej cenie.

Każdy katalog obejmuje kilkadziesiąt figur przedstawionych na pojedynczych kartach.

Pole dance figury - książka. Zamów na gokrafty.pl

Wyjątkowe albumy przedstawiające figury pole dance to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośniczek tańca na rurce. Umożliwiają one planowanie treningów i motywują do wysiłków. Pozwalają zapoznać się z technicznymi parametrami konkretnych ćwiczeń, ale także gromadzić wiedzę na temat własnych postępów.

Produkty dostępne w naszym sklepie to dzieło prawdziwej pasjonatki pole dance. Doskonale znam potrzeby związane z treningami, dlatego jestem przekonana, że katalog figur pole dance będzie Waszym codziennym towarzyszem. To idealny pomysł na prezent, który sprawia autentyczną radość osobie obdarowywanej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl